Зелений готель

Чому Сіті Парк Готель Київ - "Зелений готел"?

"Зелені" готелі не тільки заощаджують гроші своїм господарям, але й дбайливо ставляться до навколишнього середовища, зберігаючи природні ресурси. Для багатьох наших гостей є важливим чинником відповідальність за навколишній світ довкола нас - чи то економія води та енергії, переробка і вторинне використання сировини, не забруднене повітря та багато іншого. "Зелені" готелі, та їх гості чудово обізнані про прості кроки, які необхідні для здійснення цієї незвичайної мети.

У багатьох людей економія ресурсів і вторинна переробка стали невід'ємною частиною життя. Але часто, під час подорожей, багато хто з цих людей, так суворо дотримуючись своїх "зелених" принципів вдома, абсолютно марнотратно відносяться до ресурсів перебуваючи в готелі. Чи повинно це так бути? У нас, в Сіті Парк Готелі, ми щиро віримо, що можемо дбайливо ставитись до навколишнього середовища та природних ресурсів і переконати наших гостей в тому ж.

Гості Сіті Парк Готель Київ можуть насолодитися тишею старого парку в центрі сучасного великого міста. Кожен з 23 номерів готелю оформлений в індивідуальному дизайнерському рішенні та поєднує в собі найкраще з області моди, технології та комфорту. Тут є все необхідне як для роботи, так і для відпочинку. Інтер'єри номерів елегантні й продумані до дрібниць. В них використані натуральні або вторинні перероблені матеріали. Якісний текстиль з натуральних тканин, зручні меблі та сантехніка, сучасні регульовані системи освітлення та засоби зв'язку - все підібрано з любов'ю і смаком.

Ми постаралися продумати в готелі кожну дрібницю, щоб наші, навіть найвибагливіші гості залишились задоволеними. Гармонійне поєднання затишку і сучасного стилю створюють особливу атмосферу комфортного проживання в Сіті Парк Готель Київ.

10 засобів Сіті Парк Готелю Київ бути "зеленим" готелем:
  1. Використання змішувачів з низькорівневим, рівномірним тиском води і сантехніки з подвійним режимом зливу та ізоляцією від шуму.
  2. Світлодіодне освітлення в усіх приміщеннях готелю і встановлення регуляторів ступеня освітлення.
  3. Установка автоматичних систем відключення світла і кондиціювання в порожніх номерах.
  4. Використання спеціальних сміттєвих кошиків для сортування відходів: паперу, скла, алюмінію і пластика.
  5. Використання та зберігання не токсичних засобів для чищення.
  6. Надання гостям інформації про громадський транспорт і карт пішохідних маршрутів.
  7. Використання в готелі тільки скляного і керамічного посуду для всіх видів їжі та напоїв.
  8. Максимальне використання денного освітлення в лобі, кафе та інших громадських зонах.
  9. Модернізована система кондиціювання з контуром регулювання потужності та зниженим енергоспоживанням.
  10. Заборона куріння в усіх приміщеннях готелю.
Будемо раді бачити Вас серед гостей нашого "зеленого" Сіті Парк Готелю і сподіваємося надати Вам можливість відчути себе як можна більш не байдужими до оточуючого нас світу.

До зустрічі!