Готелі Києва

Огляд

Київ - столиця України - один з найкрасивіших міст Європи. Якщо Ви цікавитеся новими діловими контактами, розвагами та атракціями, культурними подіями, готелями Києва та архітектурою - Київ перевершить всі Ваші очікування. Київ був заснований більше 1500 років тому. Сучасний Київ - це дивовижна гармонія старого і нового, відчувається у всьому: в історичних будівлях і сучасних магазинах, тінистих парках, готелях Києва і, звичайно ж, самих киян. Від дня оголошення "Самостійної України" відбулися значні зміни: піднялися нові комплекси в Європейському стилі, відкрилися нічні клуби, висококласні ресторани і сучасні готелі Києва. Центр міста був реконструйований і декорований, особливо центральні вулиці Києва Хрещатик та Майдан Незалежності. Безліч історичних місць Києва, такі як Андріївський узвіз і Поділ стали популярними місцями проведення часу киян і гостей міста. Тут завжди можна побачити художників, що демонструють свої роботи, зразки прикладного мистецтва - ювелірні прикраси, посуд із скла і кераміки, різьба по дереву, карбування, іграшки ручної роботи, монети і багато чого іншого.

Готелі Києва

Головний недолік готелів Києва - обслуговування низького рівня, вимагає швидкої зміни і поліпшення. Кілька готелів високого класу, такі як Прем'єр Палас та Хаят непомірно дорогі. Кращий готель Києва, сумістив прекрасне обслуговування і прийнятні ціни - Сіті Парк Готель. Він знаходиться в діловому і історичному центрі міста і межує зі старим парком. Цей готель відрізняється сучасним дизайном, "здоровою" кухнею, різноманітністю номерів і тишею, так необхідної в центрі сучасного мегаполісу. Сіті Парк Готель Київ ідеально підходить для роботи і відпочинку.

Культура

Київ протягом багатьох століть був центром Східнослов’янського світу. Його називали матір'ю міст руських. Києво-Печерська Лавра та Софія Київська є багатовіковими символами історичного, культурного і релігійного життя міста. Вони включені до списку всесвітньої культурної спадщини і перебувають під охороною міжнародної організації ЮНЕСКО. Важливу роль у культурному житті Києва відіграють численні театри: Національний академічний театр опери та балету України ім. Тараса Шевченка, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка, Національний академічний театр російської драми і комедії ім. Лесі Українки, Театр ляльок, Театр оперети, Національна філармонія і багато інших. Не менш варті уваги мандрівників і знаменитий Київський цирк і кіностудія ім. Довженка. Найбільш відомі з численних київських музеїв: Державний історичний музей, музей Українського мистецтва, музей Західного і Східно - Європейського мистецтва, музей Великої Вітчизняної війни, музей Російського мистецтва і Золотий Фонд України.

Архітектура

Київ відомий своїми архітектурними ансамблями: Маріїнським палацом, Андріївською церквою, Києво-Печерською Лаврою, Софійським собором, реконструйованими Золотими воротами, палацом Україна, київськими готелями та багатьма іншими. Один з найбільш вражаючих сучасних об'єктів Києва - гігантський монумент Батьківщини-Матері, що знаходиться на території музею великої Вітчизняної війни на правому березі Дніпра.

Визначні пам'ятки Києва

Київ - одне з найзеленіших міст Європи, відомий своїми ботанічними садами і численними парками і скверами. Зелений ландшафт міста гармонійно зливається з пагорбами правого берега Дніпра. Зелені пагорби, увінчані золотими куполами Києво-Печерської Лаври, є вражаючим початком знайомства з Києвом. Багато хто з Дніпровських островів облаштовані і перетворені в парки. Найбільший з них, Гідропарк, повний розваг і сюрпризів: чудові пляжі, атракціони, ресторани, нічні клуби та прогулянкові катери. У Києві дуже популярні водні види спорту, рибальство, прогулянки на катерах. Взимку численні озера і затоки замерзають і також стають місцями популярного проведення часу: зимової риболовлі та катання на ковзанах. Взимку середня температура в Києві: -4°С, влітку: +19°С.

Центр Києва

Центр Києва - вулиця Хрещатик та Майдан Незалежності. На Хрещатику знаходяться Міська рада, Центральний універмаг, Київська Філармонія, Консерваторія, станції метро "Хрещатик" і "Майдан Незалежності", адміністративні будівлі, кінотеатри, магазини, готелі Києва та ресторани. У вихідні дні та свята вулиця стає пішохідною. По ній дуже приємно просто пройтися або посидіти в одному з численних кафе чи ресторанів. Андріївський узвіз також перекрито для руху транспорту та надано в повне розпорядження гуляючих пішоходів.