Готелі Києва

Огляд

Київ - столиця України - один з найкрасивіших міст Європи. Якщо Ви цікавитеся новими діловими контактами, розвагами та атракціями, культурними подіями, готелями Києва та архітектурою - Київ перевершить всі Ваші очікування. Київ був заснований більше 1500 років тому. Сучасний Київ - це дивовижна гармонія старого і нового, відчувається у всьому: в історичних будівлях і сучасних магазинах, тінистих парках, готелях Києва і, звичайно ж, самих киян. Від дня оголошення "Самостійної України" відбулися значні зміни: піднялися нові комплекси в Європейському стилі, відкрилися нічні клуби, висококласні ресторани і сучасні готелі Києва. Центр міста був реконструйований і декорований, особливо центральні вулиці Києва Хрещатик та Майдан Незалежності. Безліч історичних місць Києва, такі як Андріївський узвіз і Поділ стали популярними місцями проведення часу киян і гостей міста. Тут завжди можна побачити художників, що демонструють свої роботи, зразки прикладного мистецтва - ювелірні прикраси, посуд із скла і кераміки, різьба по дереву, карбування, іграшки ручної роботи, монети і багато чого іншого.

Готелі Києва

Серед численних готелів у Києві деякі заклади високого класу можуть виявитися надто витратними для багатьох подорожуючих. Гарним вибором для тих, хто цінує якість та доступні ціни стане Сіті Парк Апарт Готель. Зручно розташований у діловому та історичному центрі міста, він межує зі старовинним парком. Готель приваблює погляд історичним архітектурним стилем ззовні та сучасним дизайном всередині. Тут гостей очікують просторі та комфортні номери, які створюють спокійне затишне середовище в самому центрі сучасного мегаполісу. Сіті Парк Апарт Готель - ідеальний вибір як для робочих візитів, так і для відпочинку.

Культура

Київ протягом багатьох століть був центром Східнослов’янського світу. Його називали матір'ю міст руських. Києво-Печерська Лавра та Софія Київська є багатовіковими символами історичного, культурного і релігійного життя міста. Вони включені до списку всесвітньої культурної спадщини і перебувають під охороною міжнародної організації ЮНЕСКО. Важливу роль у культурному житті Києва відіграють численні театри: Національний академічний театр опери та балету України ім. Тараса Шевченка, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка, Національний академічний театр російської драми і комедії ім. Лесі Українки, Театр ляльок, Театр оперети, Національна філармонія і багато інших. Не менш варті уваги мандрівників і знаменитий Київський цирк і кіностудія ім. Довженка. Найбільш відомі з численних київських музеїв: Державний історичний музей, музей Українського мистецтва, музей Західного і Східно - Європейського мистецтва, Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Архітектура

Київ відомий своїми архітектурними ансамблями: Маріїнським палацом, Андріївською церквою, Києво-Печерською Лаврою, Софійським собором, реконструйованими Золотими воротами, палацом Україна, київськими готелями та багатьма іншими. Один з найбільш вражаючих сучасних об'єктів Києва - гігантський монумент Батьківщини-Матері, що знаходиться на території Національного музею історії України у Другій світовій війні на правому березі Дніпра.

Визначні пам'ятки Києва

Київ - одне з найзеленіших міст Європи, відомий своїми ботанічними садами і численними парками і скверами. Зелений ландшафт міста гармонійно зливається з пагорбами правого берега Дніпра. Зелені пагорби, увінчані золотими куполами Києво-Печерської Лаври, є вражаючим початком знайомства з Києвом. Багато з Дніпровських островів облаштовані і перетворені в парки. Найбільший з них, Гідропарк, повний розваг і сюрпризів: чудові пляжі, атракціони, ресторани, нічні клуби та прогулянкові катери. У Києві дуже популярні водні види спорту, рибальство, прогулянки на катерах. Взимку численні озера і затоки замерзають і також стають місцями популярного проведення часу: зимової риболовлі та катання на ковзанах. Взимку середня температура в Києві: -4°С, влітку: +19°С.

Центр Києва

Центр Києва - вулиця Хрещатик та Майдан Незалежності. На Хрещатику знаходяться Міська рада, Центральний універмаг, Київська Філармонія, Консерваторія, станції метро "Хрещатик" і "Майдан Незалежності", адміністративні будівлі, кінотеатри, магазини, готелі Києва та ресторани. У вихідні дні та свята вулиця стає пішохідною. По ній дуже приємно просто пройтися або посидіти в одному з численних кафе чи ресторанів. Андріївський узвіз також перекрито для руху транспорту та надано в повне розпорядження гуляючих пішоходів.