Конференції

Амарант Готель Київ
Для ваших заходів будь-якого формату раді запропонувати конференц - зали Готелю Амарант.
 
Конференц хол нашого Готелю - це три сучасні  повністю укомплектовані  зали  площею 130, 100 і 45 м², які зручно розташовані і знаходяться на Подолі в 5 хвилинах від м. Тараса Шевченка.
 
Ми надаємо повний спектр послуг з проведення ділових заходів різного формату, включаючи: проживання, конференц - сервіс і харчування.
 
Конференц хол компактно розташований на першому поверсі Готелю Амарант. Зали  обладнані вікнами, оснащені всім необхідним сучасним технічним обладнанням, вентиляцією, кондиціюванням, освітленням, системою безпеки, гардеробними кімнатами, зоною для реєстрації учасників, кава - пауз, обідів, фуршетів, банкетів. Ідеальним місцем для перерви стане наша простора відкрита тераса.
 
Всім гостям надається безкоштовний wi-fi і парковка.
 
Облаштування залу:
 
мультимедійний проектор 
проекційний экран 
фліпчарт 
стаціонарна акустична система
колонки
радіо-мікрофон. 
 
Для детальної інформації про наші зали та послуги натисніть тут або зателефонуйте нам на (044) 500-1145/46, і наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть наступну форму, і наш представник зв'яжеться з Вами протягом декількох годин:
Сіті Парк Готель Біла Церква
Для ваших заходів будь-якого формату раді запропонувати конференц - зали коворкінгу «Квартет» Сіті Парк Готелю Біла Церква.
 
Конференц зали нашого Готелю - це три сучасних повністю укомплектованих зали площею 30, 33 і 73 м², які зручно розташовані і знаходяться в центрі міста Біла Церква.
 
Ми надаємо повний спектр послуг з проведення ділових заходів різного формату, включаючи: проживання, конференц - сервіс та харчування.
 
Конференц - зали знаходяться на першому поверсі Готелю, оснащені всім необхідним сучасним технічним обладнанням, вентиляцією, кондиціюванням, освітленням, системою безпеки, гардеробними кімнатами, зоною для реєстрації учасників, кава - пауз і обідів. Ідеальним місцем для перерви стане наша простора відкрита тераса. Всім гостям надається безкоштовний wi-fi і парковка.
 
Облаштування залу:
 
мультимедійний проектор 
проекційний экран 
фліпчарт 
стаціонарна акустична система
колонки
радіо-мікрофон. 
 
Для детальної інформації про наші зали та послуги натисніть тут або зателефонуйте нам на +38 (044) 500-1140, і наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть наступну форму, і наш представник зв'яжеться з Вами протягом декількох годин: