Метро Хостел розташований в центральній частині міста, стародавньому та історичному районі Подолі. Для гостей столиці України дуже зручно по своїй близькості до основних культурних та історичних пам'яток Києва.

Серед найбільш відомих визначних пам'яток Подолу:
річковий порт, Києво-Могилянська академія, особняк російського імператора Петра I, Флоровський і Покровський монастирі, відновлений храм Богородиці-Пирогощі, Іллінська церква (1692 р.), Набережно-Микільська церква, церква Миколи Притиска (1631 р.), Кирилівська церква ХІІ в. (Відреставрована в стилі українського бароко І.Г.Грігоровічем-Барським в 1760 р.) з фрагментами старовинних фресок, іконостасом кінця ХIХ ст. І розписами, виконаними художником М.Врубелем, міський фунікулер, фонтан Самсона, гостинний двір та інше.

Головною вулицею сполучною Поділ з верхнім містом протягом століть був Андріївський узвіз, який завжди вважався подобою паризького Монмартру. Тут завжди можна побачити художників, що демонструють свої роботи, які виступають співаків і артистів. На Андріївському узвозі розташована більшість посольств іноземних держав, безліч бізнес-центрів та невеликих барів і кафе, де можна приємно провести час. Найближчі станції метро - «Тараса Шевченка» та «Контрактова площа».

Хостел знаходиться на вулиці Костянтинівська 71 Д, Київ, Україна, 04080